KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757050
*
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:53:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 01:17:23
1
100 kr
15/9 10:44:20
2
300 kr
15/9 14:27:52
1
200 kr
15/9 14:27:52
2
250 kr (Budbetjänt)
15/9 14:28:17
1
300 kr
15/9 14:28:17
2
300 kr (Budbetjänt)
16/9 18:00:49
1
350 kr
16/9 18:27:14
2
500 kr
16/9 18:40:46
1
450 kr
16/9 18:40:46
2
500 kr (Budbetjänt)
16/9 18:42:23
1
600 kr
16/9 18:44:49
2
Vinnande bud
16/9 18:48:30
1
800 kr
16/9 18:48:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16
-
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39
-
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17
-
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06
-
9315 Akvarell
Signerad Geerd, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1275 7050
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hantverkargatan, 25x34 cm. Ej signerad
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/9 01:17:23 | 1 | 100 kr |
| 15/9 10:44:20 | 2 | 300 kr |
| 15/9 14:27:52 | 1 | 200 kr |
| 15/9 14:27:52 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 15/9 14:28:17 | 1 | 300 kr |
| 15/9 14:28:17 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:00:49 | 1 | 350 kr |
| 16/9 18:27:14 | 2 | 500 kr |
| 16/9 18:40:46 | 1 | 450 kr |
| 16/9 18:40:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 16/9 18:42:23 | 1 | 600 kr |
| 16/9 18:44:49 | 2 | Vinnande bud |
| 16/9 18:48:30 | 1 | 800 kr |
| 16/9 18:48:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad hantverkargatan vattenfärg
-
9363 Akvarell
Gunvor Siik, fotografen. Signerad. Akvarell, bildm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:16 -
9064 Akvarell
Hans Prins (f. 1908), Sverige. Signerad, daterad 7..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:39 -
9386 Akvarell
Mari Simmulson (1911-2000), Sverige. (tillskriven)..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:24
-
9185 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:17 -
9325 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 76, land..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:06 -
9315 Akvarell
Signerad Geerd, "Tomte". Akvarell, bildmått: 40x27..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:45



